شرایط و ضوابط
به (۱۱۰) شرکت برچسب خوش آمدید!

این شرایط و ضوابط قوانین و مقررات مربوط به استفاده از وب سایت تولید نمایشگر بالاتر ، واقع در http://ir.hejingangguan6.com را تشریح می کند.

با دسترسی به این وب سایت ، فرض می کنیم که شما این شرایط و ضوابط را می پذیرید. در صورت عدم موافقت با رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه ، به استفاده از (۱۱۰) شرکت برچسب ادامه ندهید.

کوکی:
این وب سایت از کوکی ها برای کمک به شخصی سازی تجربه آنلاین شما استفاده می کند. با دسترسی به (۱۱۰) شرکت برچسب ، با استفاده از کوکی های مورد نیاز موافقت کردید.

کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور صفحه وب روی هارد دیسک شما قرار می گیرد. کوکی ها نمی توانند برای اجرای برنامه ها یا انتقال ویروس ها به رایانه شما استفاده شوند. کوکی ها منحصر به فرد به شما اختصاص داده شده اند و فقط توسط یک سرور وب در دامنه ای که کوکی را برای شما صادر کرده است قابل خواندن هستند.

ما ممکن است از کوکی ها برای جمع آوری ، ذخیره و ردیابی اطلاعات برای اهداف آماری یا بازاریابی برای عملکرد وب سایت خود استفاده کنیم. شما می توانید کوکی های اختیاری را قبول یا رد کنید. برخی از کوکی های مورد نیاز وجود دارد که برای عملکرد وب سایت ما ضروری است. این کوکی ها نیازی به رضایت شما ندارند زیرا همیشه کار می کنند. لطفاً به خاطر داشته باشید که با پذیرفتن کوکی های مورد نیاز ، شما کوکی های شخص ثالث را نیز می پذیرید ، که در صورت استفاده از چنین خدماتی در وب سایت ما ، به عنوان مثال ، پنجره نمایش ویدئویی ارائه شده توسط شخص ثالث و یکپارچه ، ممکن است از طریق خدمات ارائه شده توسط شخص ثالث استفاده شود. به وب سایت ما

مجوز

:
مگر اینکه خلاف آن بیان شده باشد ، تولید نمایشگر بالاتر و/یا صاحب مجوزهای آن دارای حقوق مالکیت معنوی برای همه مطالب موجود در (۱۱۰) شرکت برچسب هستند. کلیه حقوق مالکیت معنوی محفوظ است. شما می توانید از این شماره (۱۱۰) شرکت برچسب برای استفاده شخصی خود تحت محدودیت هایی که در این شرایط و ضوابط تعیین شده است استفاده کنید.

شما نباید:

کپی یا بازنشر مطالب از (۱۱۰) شرکت برچسب
فروش ، اجاره یا مجوز فرعی از (۱۱۰) شرکت برچسب
بازتولید ، کپی یا کپی مطالب از (۱۱۰) شرکت برچسب
توزیع مجدد محتوا از (۱۱۰) شرکت برچسب
این موافقتنامه از تاریخ شروع آن آغاز می شود.

قسمت از این وب سایت به کاربران فرصتی برای ارسال و تبادل نظر و اطلاعات در مناطق خاصی از وب سایت ارائه می دهد. تولید نمایشگر بالاتر نظرات را قبل از حضور آنها در وب سایت فیلتر ، ویرایش ، منتشر یا مرور نمی کند. نظرات منعکس کننده دیدگاه ها و نظرات تولید نمایشگر بالاتر ، عوامل آن و/یا شرکت های وابسته نیست. نظرات منعکس کننده دیدگاه ها و نظرات شخصی است که نظرات و نظرات خود را ارسال می کند. در حد مجاز قوانین قابل اجرا ، تولید نمایشگر بالاتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال نظرات یا هرگونه تعهد ، خسارت یا هزینه ای که در نتیجه هرگونه استفاده و/یا ارسال و/یا ظاهر نظرات ایجاد شده و/یا متحمل شده است ، نخواهد داشت. در این وب سایت

تولید نمایشگر بالاتر این حق را برای خود محفوظ می دارد که همه نظرات را تحت نظر داشته و هرگونه نظراتی را که می تواند نامناسب ، توهین آمیز یا موجب نقض این قوانین و مقررات باشد ، حذف کند.

شما ضمانت می کنید و نماینده آن هستید:

شما می توانید نظرات خود را در وب سایت ما ارسال کنید و از همه مجوزها و رضایت های لازم برای این کار برخوردار هستید.
نظرات به هیچ گونه حق مالکیت معنوی ، از جمله بدون محدودیت حق چاپ ، ثبت اختراع یا علامت تجاری شخص ثالث ، حمله نمی کند.
این نظرات حاوی هیچ گونه مطالب افتراآمیز ، افتراآمیز ، توهین آمیز ، ناشایست یا غیرقانونی نیست که به حریم خصوصی افراد تجاوز می کند.
از نظرات برای درخواست یا تبلیغ کسب و کار یا فعالیتهای تجاری یا فعالیت های غیرقانونی غیر معمول استفاده نمی شود.
به این ترتیب تولید نمایشگر بالاتر مجوز غیر انحصاری برای استفاده ، تکثیر ، ویرایش و مجوز استفاده دیگران ، بازتولید و ویرایش هر یک از نظرات خود را در هر شکل و قالب و رسانه ای به دیگران می دهید.

پیوند به مطالب ما:
سازمانهای زیر ممکن است بدون تأیید کتبی قبلی به وب سایت ما پیوند دهند:

نهادهای دولتی ؛
موتورهای جستجو؛
سازمانهای خبری ؛
توزیع کنندگان دایرکتوری آنلاین ممکن است به وب سایت ما پیوند دهند همانطور که به وب سایت های سایر مشاغل ذکر شده پیوند می دهند. و
مشاغل معتبر در سراسر سیستم به جز درخواست سازمان های غیر انتفاعی ، مراکز خرید خیریه و گروه های جمع آوری کمک های خیریه که ممکن است به وب سایت ما پیوند نداشته باشند.
این سازمانها ممکن است به صفحه اصلی ما ، به نشریات یا سایر اطلاعات وب سایت پیوند دهند مگر اینکه پیوند: (الف) به هیچ وجه فریبنده نباشد. (ب) به طور غلط به معنای حمایت ، تأیید یا تأیید طرف پیوند دهنده و محصولات و/یا خدمات آن نیست ؛ و (ج) در چارچوب سایت طرف پیوند دهنده مناسب است.

ممکن است سایر پیوندهای درخواست شده از انواع سازمانهای زیر را مورد بررسی و تأیید قرار دهیم:

منبع اطلاعات عمومی مصرف کننده و/یا کسب و کار ؛
سایت های اجتماعی ؛
انجمن ها یا گروه های دیگر نماینده خیریه ؛
توزیع کنندگان فهرست آنلاین ؛
پورتال های اینترنتی ؛
شرکتهای حسابداری ، حقوقی و مشاوره ؛ و
موسسات آموزشی و انجمن های تجاری
اگر تصمیم بگیریم که: (ب) سازمان هیچ گونه سوابق منفی با ما ندارد ؛ (ج) سود ما از قابل رویت بودن پیوند عدم تولید نمایشگر بالاتر را جبران می کند ؛ و (د) پیوند در زمینه اطلاعات کلی منابع است.

این سازمانها ممکن است به صفحه اصلی ما پیوند دهند مگر اینکه پیوند: (الف) به هیچ وجه فریبنده نباشد. (ب) به طور غلط به معنای حمایت ، تأیید یا تأیید طرف پیوند دهنده و محصولات یا خدمات آن نیست ؛ و (ج) در چارچوب سایت طرف پیوند دهنده مناسب است.

اگر شما یکی از سازمانهای ذکر شده در بند 2 بالا هستید و علاقه مند به پیوند به وب سایت ما هستید ، باید با ارسال یک ایمیل به تولید نمایشگر بالاتر ما را مطلع کنید. لطفاً نام خود ، نام سازمان خود ، اطلاعات تماس و همچنین نشانی اینترنتی سایت خود ، لیستی از آدرس های اینترنتی که قصد دارید از آنها به وب سایت ما پیوند دهید ، و لیستی از نشانی های اینترنتی سایت ما که می خواهید به آنها ارتباط دادن. 2-3 هفته منتظر پاسخ باشید.

سازمانهای تأیید شده ممکن است به صورت زیر به وب سایت ما پیوند دهند:

با استفاده از نام شرکت ما ؛ یا
با استفاده از منبع یاب یکنواخت که به؛ یا
استفاده از هرگونه توصیف دیگری از وب سایت ما که به آن پیوند داده شده است ، در چارچوب و قالب محتوا در سایت طرف پیوند دهنده منطقی است.
استفاده از لوگوی تولید نمایشگر بالاتر یا سایر آثار هنری برای پیوند دادن بدون قرارداد مجوز علامت تجاری مجاز نخواهد بود.

مسئولیت محتوا:
ما در قبال هرگونه محتوایی که در وب سایت شما ظاهر می شود ، مسئولیتی نخواهیم داشت. شما موافقت می کنید که از ما در برابر همه ادعاهایی که در وب سایت شما مطرح می شود محافظت و دفاع کنید. هیچ پیوندی (ها) نباید در هیچ وب سایتی ظاهر شود که ممکن است به عنوان افتراآمیز ، ناپسند یا جنایتکارانه تفسیر شود ، یا نقض کننده ، یا نقض کننده یا مدافع نقض هرگونه حقوق شخص ثالث باشد.

رزرو حقوق:
ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که بخواهید همه پیوندها یا هر پیوند خاصی را به وب سایت ما حذف کنید. شما موافقت می کنید که بلافاصله کلیه پیوندهای وب سایت ما را در صورت درخواست حذف کنید. ما همچنین این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان این شرایط و ضوابط و سیاست پیوند آن را اصلاح کنیم. با پیوند پیوسته به وب سایت ما ، شما موافقت می کنید که به این شرایط و ضوابط پیوند ملزم باشید و از آنها پیروی کنید.

حذف پیوندها از وب سایت ما:
اگر پیوندی را در وب سایت ما مشاهده کردید که به هر دلیلی توهین آمیز است ، می توانید هر لحظه با ما تماس بگیرید و به ما اطلاع دهید. ما درخواست حذف پیوندها را در نظر خواهیم گرفت ، اما ما موظف به انجام این کار نیستیم یا مستقیماً به شما پاسخ نمی دهیم.

ما از صحت اطلاعات این وب سایت اطمینان نداریم. ما تضمین کننده کامل بودن یا صحت آن نیستیم ، همچنین قول نمی دهیم که از در دسترس بودن وب سایت یا به روز بودن مطالب موجود در وب سایت اطمینان حاصل کنیم.

سلب مسئولیت:
تا حد مجاز مجاز توسط قانون قابل اجرا ، ما همه نمایندگی ها ، ضمانت ها و شرایط مربوط به وب سایت ما و استفاده از این وب سایت را حذف می کنیم. هیچ چیز در این سلب مسئولیت نخواهد بود:

مسئولیت ما یا شما در مورد مرگ یا جراحت شخصی را محدود یا حذف می کند.
مسئولیت ما یا شما در قبال کلاهبرداری یا ارائه اطلاعات جعلی را محدود یا حذف کنید ؛
محدود کردن هر یک از تعهدات ما یا شما به هر نحوی که طبق قوانین قابل اجرا مجاز نیست ؛ یا
هیچ یک از تعهدات ما یا شما را که ممکن است طبق قانون قابل اجرا حذف نشوند حذف می کنیم.
محدودیت ها و ممنوعیت های مسئولیت تعیین شده در این بخش و جاهای دیگر این سلب مسئولیت: (الف) تابع پاراگراف قبلی است. و (ب) کلیه بدهی های ناشی از سلب مسئولیت را شامل می شود ، از جمله بدهی های ناشی از قرارداد ، جرم و تخلف از وظیفه قانونی.

تا زمانی که وب سایت و اطلاعات و خدمات موجود در وب سایت به صورت رایگان ارائه شود ، ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان هرگونه ماهیتی نخواهیم داشت.